این مجموعه متعلق به شرکت ایجاب گستر شرق سپنتا می باشد که در زمینه طراحی سایت، اپلیکیشن و استارتاپ های حوزه اینترنت فعالیت می کند. ایده شبکه آموزش مجازی ایرانیان پس از ده سال سابقه مدیریت آموزشگاه زبان یکی از موسسین شرکت و مشاهده جنبه های مختلف آموزش زبان در ایران شکل گرفت.

بسیاری از مراجعین به آموزشگاه زبان، شاغل بودند و امکان شرکت در کلاس ها در طی روز را نداشتند. از طرفی بسیاری از مدرسین نیز امکان برگزاری کلاس در ساعات اولیه شب را نداشتند و بخاطر رفت و آمد به مشکل برمیخوردند. والدین نیز برای رساندن فرزند خود به کلاس زبان و بازگشت او، متحمل اتلاف وقت و هزینه می شدند. مشاهده چنین مشکلاتی ایده برگزاری کلاس های مجازی آنلاین را رقم زد.

تیم ایجاب گستر با توجه به تخصص خود در زمینه اینترنت، شروع به بررسی و ایجاد بستر مناسب این آموزشگاه مجازی نمود و هم اکنون شبکه آموزش مجازی ایرانیان در حال برگزاری انواع کلاس ها از جمله کلاس زبان انگلیسی بصورت مجازی است.

تعریف کلاس مجازی آنلاین:

 کلاس های این مجموعه بصورت آنلاین برگزار می شود و شما می بایست در ساعت برگزاری کلاس وارد فضای آن شوید و بصورت آنلاین در کلاس حضور داشته و در پرسش و پاسخ های کلاس مشارکت داشته باشید.

 درصورتی که بسیاری از سایت های دیگر آموزشی که اقدام به برگزاری کلاس مجازی می کنند، غالبا به شما ویدئوهای از قبل ضبط شده ارائه می نمایند و کلاس زنده برگزار نمی شود.

در کلاس های شبکه آموزش مجازی ایرانیان، تمام امکانات یک کلاس آموزشی همچون ارائه کتاب، پخش فایل صوتی و تصویری، تخته یادداشت برای مدرس، پرسش و پاسخ تمام حاضرین کلاس و مشاهده مدرس امکان پذیر است.

لازم به ذکر است شرکت ایجاب گستر شرق سپنتا عضو اتحادیه رایانه می باشد و شبکه آموزش مجازی ایرانیان نیز دارای جواز کسب آموزشگاه زبان است. لذا جهت اطمینان شما عزیزان، پس از ثبت نام در کلاس و پرداخت هزینه از طریق سایت، فاکتور رسمی (قابل پیگیری و استناد) صادر می گردد.

با اطمینان، راحتی و کمترین هزینه به یادگیری هر آنچه میخواهید بپردازید!

راه های ارتباطی با ما:

وبسایت شرکت ایجاب گستر شرق سپنتا: www.ejobgostar.ir

تلگرام:   t.me/ivtn_virtualtraining

شماره تماس دفتر مرکزی: 05136610699                ساعت کاری: 9 الی 16

شماره همراه: 09368545869